header_frame_05.png

המכללה ללימודי מקצועות אבטחת מידע וסייבר

Bg_04.png

המכללה תכשיר ותקנה לבוגריה מיומנויות לניהול, תכנון, תפעול, והבנה בעולם אבטחת המידע והסייבר. המכללה תסמיך את בוגריה כמנהלי  אבטחת המידע והגנת הסייבר, כמו כן תפעל המכללה  להחדרת המודעות והמוכנות להתמודדות עם אירועי אבטחת מידע וסייבר שונים, ותכשיר מנהלים ובעלי תפקידים לעבודה בתחום.

Building tsc final black.png

ייעוד המכללה

מטרות המכללה

Artboard 38@2x.png

הקניית שפה משותפת ואחידה בקרב העוסקים בתחום אבטחת המידע והגנת הסייבר.

Artboard 38@2x.png

שיפור יכולתה של הארגון והפרט בארגון להתמודד עם אירועי אבטחה וסייבר שונים.

Artboard 38@2x.png

העלאת המודעות כאמצעי לשיפור מתמיד בתחום אבטחת המידע והגנת הסייבר.

Artboard 38@2x.png

החדרת המודעות לתחום אבטחת המידע והגנת הסייבר בארגונים.​

Artboard 38@2x.png

לימוד והכשרה בתחומי אבטחת המידע ותחום הגנת הסייבר כמקצוע.

Artboard 38@2x.png

שיפור רמת המקצועיות ורמת אבטחת המידע והגנת הסייבר במגזר הציבורי, העסקי והפרטי בישראל ובעולם.

Bg_04.png

מתודולוגיית הלימוד

ב- TS-College אנחנו פועלים במרץ על מנת לחדש (Innovate) בכל פעם את סביבת הלימודים באמצעות טכנולוגיות, שיטות למידה מתקדמות, ואביזרי עזר שונים מהמובילים והמתקדמים בעולם ההדרכה. אצלנו הופכים את חווית הלימוד לכיפית, וקלה!
1 copy 2_3x.png

סגל המרצים

המשאב המרכזי שתורם להצלחה הנו סגל המרצים שלנו, אשר משלב בתוכו בכירים בתעשייה, הן בפן האקדמי והן בפן המעשי והמקצועי. כל מרצה אצלנו עובר תהליך הכשרה פורמלי, על מנת להפוך חלק מסגל המרצים הבכיר שלנו.

1 copy 3_2x.png

מתודולוגיית הדרכה 

לאורך השנים, בנינו מתודולוגיית הדרכה ייחודית ובלעדית שאפשרה למאות סטודנטים ובוגרים שלנו להתברג בצמרת התעשייה בארץ בחו"ל.

1 copy_3x.png

ערכת הלימוד 

ערכת הלימוד שלנו הנה ייחודית ובלעדית ומשלבת עזרים דיגיטליים וטכנולוגיים כגון מערכת LMS מתקדמת, לומדות, אפליקציה לטלפונים ניידים, ועוד, לצד ספרי לימוד וחוברות תרגול.

התמחות בחברות מובילות.jpg

התמחות בחברות המובילות במשק!

אנו, במכללת TS-College, מאמינים כי הדרך הטובה ביותר ללמוד היא לעשות. הלימודים לבדם אינם מספיקים, לכן חשוב להתנסות כבר במהלך הלימודים בעולם האמתי: לעבור הכשרות, לזכות בתעודות ובהסמכות בינלאומיות, לעבוד ולהתמחות בחברות מובילות בתחומן במשק הישראלי ובעולם.
כדי לייצר לסטודנטים שלנו נקודת פתיחה מוצלחת, אנו מכשירים ומכינים אותם לשוק העבודה באמצעות מגוון רחב של מסלולי הכשרה ופעילויות בהם: סדנת קריירה, פגישות ייעוץ אישיות, ועוד.
במהלך השנים יצרנו עשרות שיתופי פעולה ארוכי-טווח עם מגוון רחב של חברות במשק. מטרת שיתופי הפעולה היא ללמוד את דרישות השוק העתידיות, ולצייד את הסטודנטים שלנו במיטב הכלים שיסייעו להם לפרוץ ולהוביל.
במסגרת תכנית ההתמחות, הסטודנטים שלנו משתלבים בחברות למשך כ-3 חודשים (15 שעות שבועיות) במחלקות התואמות את תחום לימודיהם ומתעסקים בעולמות בהם בחרו להתמחות – לומדים איך דברים מתנהלים בפועל.
תכנית זו מעניקה לסטודנטים יתרון בשוק התעסוקה על פני מועמדים אחרים שמגיעים ללא ניסיון רלוונטי, מאפשרת יצירת קשרים וחלקם אף מקבלים הצעות להישאר בארגונים כעובדים קבועים. כך התעשייה זוכה לעצב את הדור הבא של העובדים והסטודנטים שלנו מרוויחים היכרות, ידע וניסיון בתעשייה.

 
תכנית ההתמחות פועלת מזה כשנה, משתתפות בה למעלה מ-100 חברות מובילות בתעשייה והתמחו בה עד היום, למעלה מ-200 סטודנטים.
Bg_04.png
האתגרים עמם צפויים להתמודד הסטודנטים של היום הולכים, גדלים ומשתנים. שוק העבודה הופך לתובעני משנה לשנה, והדרישות משתנות באופן תדיר. האנשים שיצליחו לבלוט בשוק הם אלו שירכשו את הכלים הנדרשים ויהיו בעלי אופקים רחבים והשכלה רב-תחומית.
אנחנו, ב-
TS-College מאמינים כי תפקידנו להוביל ולכוון את הסטודנטים שלנו בדרכם למימוש הפוטנציאל שלהם ולסייע להם לפתח את המצוינות שלהם, בעיקר לנוכח המציאות המייצרת הזדמנויות רבות אבל גם הרבה פחות ודאות. התפקיד שלנו הוא לנתב את האמביציה הקיימת בסטודנטים שלנו, לסייע להם להגיע אל עבר הפסגה, לא לוותר, לדחוף את עצמם קדימה ולא לשכוח ליהנות מהדרך.
אנחנו מאמינים, כי הכשרה מקצועית איכותית כוללת הענקת מגוון כלים וכישורים שיסייעו לסטודנטים שלנו להשתלב באופן המוצלח ביותר בשוק העבודה הנוכחי וזה של העתיד הקרוב. לתפיסתנו, חינוך איכותי הוא כזה המאפשר לסטודנטים שלנו להעשיר את עצמם בתחומים רבים, ולהרחיב את אופקיהם.
סימן קריאה.png

תכנית מצטיינים - הטובים לטייס, והמצטיינים ל - TITANS SECURITY

מטוס.png
קריירה מובטחת.jpg

בונים לך קריירה מאובטחת ומובטחת!

במסגרת פעילות הקבוצה (TITANS SECURITY), פועלת חטיבת ה-HR שלנו המאפשרת שירותים ייחודיים בתחום ההשמה ומיקור חוץ, לחלק מהחברות המובילות ביותר במשק הישראלי.
במקביל, מרבית מסלולי ההכשרה שלנו מכילים מגוון רחב של פעילויות העשרה כגון תכנית התמחות, תכנית מצטיינים, חברות מארחות, ועוד פעילויות שנועדו לסייע לסטודנטים שלנו להתברג בצמרת התעשייה המקומית והעולמית.
Bg_04.png

חברות מארחות!

בכל מסלול הכשרה מקצועי, אנו מבצעים סיור של קבוצת סטודנטים במתקני החברה (בהתאם לסוג ומסלול ההכשרה). במסגרת הסיור, אנו חושפים את הסטודנטים לטכנולוגיות חדשות, מסגרות ושיטות ניהול שונות, ומפגש עם אנשי מפתח בחברה, במטרה לאפשר לסטודנטים להיחשף למגוון ארגונים ואפשרויות תעסוקה בעתיד.
חברות באיגוד העולמי.jpg

חברות באיגוד העולמי לאבטחת מידע (ISSA)

Artboard 1_3x.png
במסגרת הלימודים ב-TS-College, ישנה אפשרות להצטרף לאיגוד העולמי לאבטחת מידע (ISSA) ולהיות חלק מקהילה בינלאומית ייחודית, התורמת לתחום אבטחת המידע והסייבר בעולם. חברי האיגוד נהנים מהטבות שונות כגון גישה לחומרים מקצועיים, מנוי שנתי למגזין GLOBAL SECURITY, השתתפות הסדנאות מקצועיות, ימי עיון וכנסים מקצועיים ועוד. בנוסף, במסגרת המפגשים של האיגוד, תהיה לכם הזדמנות נהדרת ל-Networking עם הצמרת של עולם הסייבר בארץ ובעולם, ולהגדיל את הסיכויים במציאת התפקיד הבא שלכם בעולם הסייבר.
Bg_04.png

תכנית מנטור אישי!

אנחנו ב-TS-College מבינים את הצורך של כל אחד ואחד מהתלמידים, ולכן בחרנו להשקיע ולבנות תכנית ייחודית ובלעדית של מנטור אישי לכל תלמיד. כבר במהלך הקורסים וכמובן גם בסיום הקורס, הסטודנטים שלנו יכולים ליהנות מהתכנית הייחודית של מנטור אישי – אשר ילווה אתכם לקראת קריירה משגשגת בעולם אבטחת המידע והגנת הסייבר.
במהלך התכנית, המנטור האישי שלכם יסייע לכם בבניית מסלול לימודים, ובבחירת קריירה נכונה, אשר תואמת לצרכים ודרישות שלכם. בנוסף, המנטור האישי יסייע לכם לאורך כל הדרך (כן, כן גם לאחר שהתקבלתם לשוק העבודה). מטרת תכנית זו, היא לסייע לבוגרים שלנו להשתלב היטב בצמרת תעשיית הסייבר בארץ ובעולם.
סדנאות ימי עיון וכנסים.jpg

סדנאות, ימי עיון וכנסים מקצועיים!

אצלנו ב-TS-College, הלימודים לעולם לא נגמרים. בשבילנו, אתם לא סתם עוד תלמיד, אלא אנו רואים בכם את הדור הבא של תעשיית הסייבר בישראל ובעולם, ולכן אנחנו מספקים לכם אין סוף הזדמנויות ללמוד, להעשיר את הידע ולשפר את היכולות שלכם באמצעות השתתפות בסדנאות מקצועיות, ימי עיון וכנסים מקצועיים שנועדו להעשיר את הידע והניסיון שלכם בעולם הסייבר.
Bg_04.png

מלגות והסדרי מימון!

אצלנו ב-TS-College, ניתן ליהנות ממלגות ומהסדרי מימון שונים למגוון רחב של קורסים. למידע נוסף, ניתן לקבוע פגישת ייעוץ אישית עם סגל היועצים הפדגוגים שלנו, ואנו נשמח לסייע לכם ליהנות ממגוון הטבות, הסדרי מימון ומלגות.
GS_Logo.png

מגזין

כל תלמיד שנרשם ב-TS-College, מקבל באופן אוטומטי מנוי שנתי (לשנה אחת) למגזין GLOBAL SECURITY, מגזין שעוסק כל כולו בתחום אבטחת המידע והגנת הסייבר. המגזין הנו בשפה העברית, ומהווה מקור מהימן לחומרים מקצועיים, חדשנות וחדשות בעולם הסייבר. הכותבים במגזין הנם מהבכירים בתעשייה. לבוגרים שלנו באקדמיה, שניחנים ביכולת כתיבה ויצירתיות, תוענק האפשרות להיות חלק מסגל הכותבים של המגזין, ולזכות בתהילה הן בשוק המקומי והן בשוק העולמי.
magazines.png
Bg_04.png

פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות!

אנחנו מבינים שקבלת ההחלטה של מה ללמוד ואיפה ללמוד אינה משימה פשוטה, ולכן אנו מציעים לכם פגישת ייעוץ חינם, וללא כל התחייבות עם הסגל היועצים הפדגוגים שלנו. בפגישת הייעוץ תוכלו לקבל מענה לכל השאלות והחששות שלכם, ונשמח לסייע לכם בבחירת קריירה בעולם הסייבר. למידע נוסף ניתן לעיין באתר האינטרנט שלנו – "ייעוץ ללימודים".
תרומה לקהילה.jpg
הבוגרים שלנו יכולים להצטרף לסיירת הסיוע שלנו, וליהנות ממגוון פעילויות העשרה ותרומה לקהילה, ולהיות שותפים להרגשה המדהימה בהושטת יד לאזרחים שנזקקים לסיוע במגוון תחומים.

תרומה לקהילה!