קורס
CISSP

עכשיו גם
Online

CISSP

®

Certified Information Systems 
Security Professional

Bg_04.png
Building tsc final black.png

קצת על המסלול

מכללת TITANS SECURITY חיברה את המסלול המוביל בעולם כהכנה לבחינת ההסמכה של ®CISSP, היחיד שכולל הכנה מלאה לבחינות ההסמכה בפורמט החדש וכולל ערכת לימוד דיגיטלית ייחודית ובלעדית למכללה, אשר זוכה להצלחה רבה בבחינות ההסמכה.

מסלול הכשרה ייחודי_5x.png

ההסמכה היוקרתית ביותר בעולם אבטחת מידע

מסלול הכשרה ייחודי למנהלי אבטחת מידע

Artboard 1_5x.png

הכנה לבחינת הסמכה בינלאומית של ®CISSP

לצפייה והורדה של סילבוס הקורס

Bg_04.png

למה כדאי להיות מוסמך ®CISSP?

זוכה להכרה בינלאומית בקרב המעסיקים ובקרב קהילת אבטחת המידע

1

הערכה מקצועית מצד הנהלת הארגון והטבות בשכר

2

יתרון מהותי מבחינת הגשת מועמדות למשרות בארגונים שעובדים מול חו"ל

3

CISSP

למה המסלול שלנו ייחודי?

Artboard 38@2x.png

מתגאים במעל 98% הצלחה בבחינות ההסמכה

Artboard 38@2x.png

ברשותנו מגוון רחב של חומרי לימוד ושאלות ייחודיות לתרגול והצלחה

Artboard 38@2x.png

אנו המכללה הוותיקה ביותר בישראל שמעבירה את הקורס בהצלחה

Artboard 38@2x.png

ערכת הלימוד שלנו ייחודית ובלעדית למכללה שלנו

יש לנו מעל עשר שנות ניסיון בהעברת קורסי ®CISSP

Artboard 38@2x.png

לא עברתם? קבלו קורס חוזר על חשבוננו

Artboard 38@2x.png
Bg_04.png

למי מתאים המסלול?

Artboard 11_5x.png

מרבית האנשים שניגשים לבחינת ההסמכה של ה-®CISSP הינם יועצים, מנהלי IT, סוקרים, מבקרי מערכות מידע, מנהלי רשתות, מנהלי מערכות מידע, מנהלי אבטחת מידע, מומחי תקשורת, ארכיטקטים של אבטחת מידע ועוד.

המסלול מתאים לכל מי שעומד בדרישות הקדם של ®2(ISC)

כיום מייעץ לארגונים גדולים בארץ ובעולם, בכלל המגזרים (פיננסי, טלקום, ממשלתי, היי-טק, ועוד)

המרצה בקורס

בעל ניסיון של מעל 25 שנים בתחום אבטחת המידע והגנת הסייבר

כיהן כמנהל אבטחת מידע בארגונים גדולים בארץ ובחו"ל

נשיא האיגוד העולמי לאבטחת מידע (ISSA) הציאפטר הישראלי

בעל ניסיון עשיר מעל עשור בהעברת קורסי ®CISSP בארץ ובעולם

Danny.png

מר דני אברמוביץ'

מנהל המכללה ומומחה אבטחת מידע

Bg_04.png
עיגול.png

קורס ®CISSP

כשהחלטתי לקבל את הסמכת CISSP, מצאתי שמכללת טייטנס סקיוריטי היא המתאימה ביותר לצרכים שלי בהובלת דני ויובל ה- Bootcamp התמקד ביעילות בחומרי הבחינה הרלוונטיים.
פלטפורמת ההדרכה המקוונת הכוללת מאות שאלות ו -3 בחינות סימולציה מלאות יחד עם פרופיל למידה המותאם אישית הייתה גורם ההצלחה שלי לעבור את הבחינה.

איתן לדרמן
יועץ סייבר DELL

מה יש לסטודנטים שלנו לומר

שאלות ותשובות – על הבחינה

כמה זמן אורכת הבחינה?


3 שעות.
כמה שאלות יש בבחינה?


בין 100 ל-150 (כאשר המינימום שאלות שנדרשות על מנת לעבור את בחינת ההסמכה הינו 100 שאלות, והמקסימום זה 150).
היכן מתקיימת בחינת ההסמכה?


נכון לעכשיו, הבחינה מתקיימת במרכז לבחינות מורשה מטעם ®ISC2, שכתובתו במגלי בסר, בקומה 11, בני ברק. בעת ההרשמה לבחינה, תוכלו לראות את המיקום המדויק, ולבחור תאריך שמתאים לכם.
בחרתי תאריך לבחינה ואני רוצה להזיז. האם זה אפשרי?


בוודאי. השינוי בתאריך הבחינה הינו אפשרי, אך הוא כרוך בעלות של 50 דולר. ניתן להזיז את הבחינה מספר פעמים, אך על כל פעם שתזיז את התאריך של הבחינה, תצטרכו לשלם 50 דולר.
הסתבכנו בתהליך ההרשמה לבחינה. האם תוכלו לעזור לי?


בוודאי. תצרו איתנו קשר, ואנחנו נשמח לסייע לכם.
שמענו ש-®ISC2 ביצעו שינוי בפורמט הבחינה, זה נכון?


נכון מאוד. החל משנת 2018, הבחינה הינה בפורמט של CAT (ר"ת של Computerized Adaptive Testing). מה שזה אומר בעצם, זה שמבנה השאלות והמשקל שלהם משתנה בהתאם לרמת הקושי של השאלות, ואילו רמת הקושי של השאלות משתנה בהתאם לתשובות שלכם בבחינה. לכן גם כמות השאלות נע בין 100 (מינימום כדי לעבור) לבין 150 (מקסימום). מרבית האנשים שעוברים את הבחינה, נעצרים בין השאלות 100-110.
האם יש דרישות קדם כדי לקבל את ההסמכה?


כן. על מנת להיות זכאי לקבלת התעודה, תצטרכו להוכיח שאתם בעלי ניסיון של מעל 5 שנים בתחום אבטחת המידע (בשניים או יותר מהמודולים של בחינת ה-®CISSP). אם יש לכם תואר (רצוי בתחום המחשוב), אז תקוזז לכם שנה אחת מתוך תקופה של 5 שנים, כלומר תצטרכו להגיש מועמדות לזכאות התעודה בליווי של 4 שנות נסיון ושנה נוספת על חשבון ניקוד שיקוזז לכם בזכות התואר.
אם אני עדיין לא עומד בדרישות קדם, האם אני עדיין יכול לגשת לבחינת ההסמכה?


בוודאי, אך אתה לא תקבל את תעודת ההסמכה עד שלא תעבור את שני השלבים בתהליך ההסמכה. (ראה את השאלה והתשובה הבאה – מהם הדרישות לקבלת התעודה). מה שניתן לעשות במצב הזה, הוא לגשת לבחינת ההסמכה ולמלא טופס של ASSOCIATE, ומאותו יום שיאושר, יש לכם זמן של עד 5 שנים כדי לצבור את הניסיון שנדרש (שהוא 5 שנים). חשוב לציין, שעד שלא יושלם תהליך ה-ENDORSEMENT, אתם לא תהיו זכאים לקבל את תעודת ההסמכה, ולכן אסור לכם לעשות שימוש בלוגו של בחינת ההסמכה, למרות שכעקרון עברתם בהצלחה את בחינת ההסמכה.
מהם הדרישות לקבלת התעודה?


ובכן, קבלת התעודה מתחלק לשני חלקים עיקריים. בחלק הראשון אתם נדרשים לעבור את בחינת ההסמכה בציון עובר (שזה מינימום 700 מתוך 1000). בחלק השני, לאחר שעברתם בהצלחה את בחינת ההסמכה, יתבצע תהליך של אימות נתונים (ניסיון שלכם). תהליך זה מוכר כ-Endorsement, והוא מתבצע אך ורק ע"י גורם שהוא כבר מוסמך ל-®CISSP, וכמובן מחזיק תעודה בתוקף.
אין לי מספיק שנים ניסיון מבחינת דרישות מקדימות. האם יש לזה פתרון אחר?


בוודאי. נניח שיש לכם 4 שנות ניסיון וחסרה לכם רק שנה אחת, או שיש לכם שנתיים ניסיון, וחסר לכם 3 שנים על מנת להיות זכאים לקבלת התעודה. מה שניתן לעשות, זה לגשת לבחינת ההסמכה, וכמובן במידה ועברתם את הבחינה בהצלחה, להתחיל תהליך באתר של ®ISC2 שנקרא להיות Associate, וזה יאפשר לכם מאותו רגע של ההרשמה, לצבור את הניסיון שנדרש, מבלי שתצטרכו להיבחן שוב. חשוב לציין, שמרגע השלמת תהליך הרישום כ-ASSOCIATE, יש לכם עד 5 שנים זמן לצבור את הניסיון שחסר. דבר נוסף שחשוב לזכור, זה שאם חסר לכם ניסיון, ואתם מחכים לצבור אותו, לא להתחיל בכלל את תהליך ה-ENDORSEMENT, אלא לחכות עד שתצברו את הניסיון החסר. ועד אז, עליכם להישאר במעמד של ASSOCIATE, וחשוב לזכור לא לעשות שימוש עדיין בלוגו של הסמכת ®CISSP, היות ואינכם מוסמכים עדיין.
לאחר שעברתי את הבחינה, אתם עוזרים לי בתהליך ה-ENDORSEMENT?


בוודאי. תרגישו חופשי ליצור קשר איתנו או עם אחד המרצים שלנו, ואנחנו נשמח לסייע לכם בתהליך.
איך זה שעוד לא שמעתי על המכללה שלכם? אתם חדשים?


בכלל לא. מנהל המכללה מר דני אברמוביץ הינו המרצה הראשון שהעביר את הקורס הזה בארץ, כולל את הקורס הרשמי של ®ISC2. עד כה אנחנו התמקדנו בהעברת קורסים B2B ובחו"ל, ופחות לקהל הרחב.
מיהם המרצים במכללה שלכם?


המנהל המקצועי של הקורס הינו מר דני אברמוביץ, מבכירי התעשייה בארץ ובעולם. דני מעביר את הקורס ®CISSP מעל עשור, והוא היה הראשון בארץ להעביר את הקורס הרשמי של ®ISC2. לצדו, ישתתפו מרצי אורח נוספים, כולם מוסמכים ®CISSP, ובעלי הכשרה מקצועית מטעמנו.
האם אתם נציגים של ®ISC2 בישראל?


לא. דני היה הנציג הרשמי שלהם בעבר, והחליט לוותר על הזיכיון, היות ולא תרם כלום מבחינת הקורס. בנינו את הקורס המושלם להכנה לבחינת ההסמכה, ואתם מוזמנים להגיע אלינו לפגישת ייעוץ, לראות את החומרים ולשוחח עם מר דני אברמוביץ, ולהתרשם בעצמכם.
האם אתם רשאים להעביר את הקורס?


בוודאי. אין שום מגבלה לאף גורם להעביר את הקורס הכנה ל- ®CISSP.
ההבדל היחיד נמדד ברמה המקצועית והשירות של המכללה שמציעה את הקורס, בערכת הלימוד שהתלמידים מקבלים , באיכות של סגל המרצים שלה, וכמובן באחוזי ההצלחה.
ואנחנו מצטיינים ומובילים בתחום.
אמרו לנו שאם אנחנו לא לומדים במכללה שנציגותה של ®ISC2 אז לא נוכל לקבל את ההסמכה. האם זה נכון?


זה שקר וכזב, ואני הייתי נזהר מגורם שמוסר לכם מידע שגוי, היות ומדובר בהטעיית הצרכן וזה נוגד את החוק. כל תלמיד יכול ללמוד באופן חופשי לבד, או בכל מכללה או חברה אחרת. אין שום מניעה ואין שום מגבלה.
מה מיוחד בקורס שלכם?


ובכן, זאת השאלה הראשונה שנכונה הייתה לשאול אותנו. לאחר עשור של ניסיון בהעברת קורסים של ®CISSP, מר דני אברמוביץ בנה ערכת לימוד ייחודית, שניתן ללמוד ממנה לבד, אפילו ללא קורס פרונטאלי. הקורס הפרונטאלי שלנו נהיה בונוס בנוסף לערכת הלימוד, ומטרתו לשאול שאלות, ולהגיע ללמוד דברים נוספים או לשאול שאלות לגבי דברים שלא הבנתם שלמדתם לבד בבית. הייחודיות שלנו בקורס מורכבת מערכת הלימוד, מתודולוגיית ההדרכה הייחודית שלנו, וסגל המרצים.
אני מתלבט בין קורס ®CISSP, למיישם סייבר או CISO. מה כדאי לי ללמוד?


זה לא יהיה מקצועי להתחיל לפרט כאן באמצעות טקסט, אבל ננסה להסביר. הקורס מיישם סייבר מיועד למתחילים בתחום, ולכן קצת קשה לעשות השוואה בינו לבין ה-®CISSP. הקורס CISM מתאים יותר לאנשים שמיועדים או רוצים להיות מנהלי אבטחת מידע בעתיד. והקורס ®CISSP מתאים גם לאלו שרוצים להיות מנהלי אבטחת מידע, אבל גם לאלו שכבר עוסקים בתחום, ויש להם מעל 5 שנים ניסיון בשניים או יותר משמונת המודולים שנלמדים בקורס. הקורס ®CISSP אינו למתחילים. בכל מקרה, אנחנו ממליצים שתגיע אלינו לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות, וגם תצא עם מתנה קטנה מאיתנו (גם אם בסוף לא תירשם אצלנו).
אני עדיין מתלבט, האם אפשר לבוא לפגישת ייעוץ אצלכם?


בוודאי. אנחנו אפילו מתעקשים. תעשו סיבוב בכל המכללות, ותגיעו אלינו אחרונים. כך תוכלו לראות ולהתרשם ולעשות השוואה מבין כל המכללות השונות.
האם אפשר לשוחח עם בוגרים שלכם ולקבל המלצות?


בוודאי. תצרו איתנו קשר ואנחנו נשמח להפנות אתכם לבוגרים שלנו שישמחו להמליץ לכם עלינו.
האם יש לכם חניה במכללה?


בוודאי. החניה אצלנו חינם. לאחר ההרשמה, יישלח אליכם ברושור מסודר עם לוח המפגשים של הקורס, מפת הגעה למכללה, סימון של החניון של המכללה, ושאר המידע הלוגיסטי של הקורס.
האם צריך לתחזק את התעודה? ואם כן, אז כיצד מתחזקים אותה?


בוודאי. צריך לתחזק אותה באמצעות צבירת נקודות זכות (120 נקודות זכות במהלך תקופה שלה 3 שנים). כמו כן, עלות התחזוקה השנתית הינה 125 דולר. לגבי צבירת נקודות CPE אנחנו יכולים לעזור לכם בשמחה, לגבי תשלום האגרה השנתית...לצערנו נשאיר לכם להתמודד עם זה :)
איך אני משיג נקודות CPE?


ניתן לצבור נקודות באמצעות השתתפות בקורסים נוספים, סדנאות, כנסים, מצגות מקצועיות של ספקים בתחום אבטחת מידע, כתיבת ספר או מאמר, ביצוע מחקרים בתחום אבטחת מידע, לימוד לתואר בתחום המחשבים ומערכות מידע, ועוד.
למידע נוסף, תוכלו לפנות אלינו ואנחנו נשמח לעזור לכם לצבור את הנקודות זכות.
לאחר שעברתי את הבחינה, אתם עוזרים לי בתהליך ה-ENDORSEMENT?


בוודאי. תרגישו חופשי ליצור איתנו קשר, או עם כל אחד מסגל המרצים שלנו, ואנחנו נשמח לסייע לכם. אנחנו כמובן נדבר על התהליך הזה גם במהלך הקורס, ולקראת סוף הקורס, ונסביר לכם מה נדרש לעשות בתהליך.